Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za ud

Czytaj więcej...

Szkolenia dla darczyńców

admin 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects gorąco namawiamy do zgłaszania się w kampanii „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach realizowanego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę wygrać w konkursie bezpłatne szkolenia – jako swoisty prezent w rewanżu za świadczoną dobroczynność. Do tej pory kursy rozlosowano wśród ośmiu firm – co miesiąc losowana będzie jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Wylosowana firma będzie miał możliwość wybrać lokalizację warsztatu, preferowaną dla swoich ludzi datę, a co najważniejsze - problematykę warsztatu. Paleta opcji jest spora: od psychologii biznesu, przez myślenie strategiczne albo szkolenia dla sprzedawców, po finanse menedżerskie.

W przeszłości z oferowanego wsparcia skorzystali: Zielonogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Gmina Łask, Gmina Kałuszyn/Dom Kultury w Kałuszynie, Gustaw Securitas System Sp. z o.o..

Wspierane akcje: Srebrny Internet 2 - seniorzy uczą seniorów, Nowe kwalifikacje drogą do sukcesu, Podnoszenie kwalifikacji - Twoja inwestycja w przyszłość!, Alternatywy 45+, Akademia III wieku w Orzyszu

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym programie charytatywnym przygotowujemy w ośrodkach konferencyjnych, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Biały Tren w Karłowicach i Diamentowy Kasztel w OławieOpolu.

Naszym partnerem w dziedzinie łączenia wlonariuszy z korporacjami jest agencja doradcza Szkoła Biznesu z Gdańska. Są oni fachowcami w zakresie symulacji szkoleniowych, wydarzeń team building i niektórych treningów z zakresu zarządzania. W konsorcjum proponujemy naszym klientom poniższe rozwiązania:

- Profesjonalne symulacje menedżerskie z zakresu zarządzania projektami, planowania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, optymalizacji produkcji oraz rozwiązywania problemów

- spotkania integracyjny o edukacyjnym odcieniu – scenariusze wspierające umiejętności pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, motywowania pracowników czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Warsztaty biznesowe z następującej tematyki: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, delegowanie, asertywność, oraz problematyka handlowa

Jako współpracownik tej organizacji gwarantujemy preferencyjne ceny na powyższe narzędzia – 25% dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo chętnie zorganizujemy na życzenie mentoring o charakterze follow up po szkoleniu.


Tagi: