Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za ud

Czytaj więcej...

Seminaria szkolne – wyjazdy do Anglii

admin 05.06.2018

Nasza jednostka organizuje warsztaty i notyfikacje egzaminacyjne dla dzieci migrujących wraz z rodzicami do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na płynną relokację do anglojęzycznej jednostki nauczania szkolnego. W ostatnich miesiącach organizowaliśmy m.in. tu wymienione kursy: 

Formalna definicja kursów nr K28/UK:

Seminaria w niezależnym studium wychowania fizycznego, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają uczestnikom zapoznanie się z tematami związanymi z wychowaniem fizycznym. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy w danym sporcie lub działalności, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwinięcia bardziej zaawansowanych umiejętności. Kursy "Physical Education-Workplace Experience" zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z wychowaniem fizycznym. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Programy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, zawierające dalsze studiowanie dziedziny lub dyskusji na temat doświadczeń napotykanych w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr L56/UK:

Kursy graficzne i graficzne kładą nacisk na stosowanie elementów sztuki i zasad projektowania zarówno w projektowaniu graficznym, jak i graficznym. Szkolenia te pomagają uczniom w badaniu nośników, technik i procesów związanych z tworzeniem grafik, a także dostarczają instrukcji dotyczących celowego rozmieszczenia obrazów, symboli i tekstu w celu przekazania wiadomości. Programy Grafiki i Grafiki uwzgledniają w programie również studium historycznego i współczesnego projektowania graficznego i komunikacyjnego oraz dostarczają instrukcji w procesie krytyki.

Charakterystyka kursów nr A36/USA:

Programy American Literature / History integrują badania amerykańskiej literatury z przeglądem historii USA. Kursy te mogą również obejmować inne aspekty amerykańskiej kultury, takie jak sztuka czy muzyka. Konieczna może być dwuletnia sekwencja lub dwuletni okres w ciągu dnia, aby objąć te same cele, które zostały omówione osobno w przeglądzie historii USA i amerykańskiej literaturze.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr H32/UK:

Niezależne od biologii Seminaria, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom odkrywanie naukowych tematów, wykorzystujących zaawansowane metody badań naukowych i eksperymentowania. Programy te mogą być oferowane w połączeniu z innymi kursami przyrodniczymi lub mogą być okazją dla studentów do zgłębienia tematu o szczególnym znaczeniu.

Charakterystyka kursów nr C85/USA:

Seminaria biblijne kładą nacisk na zrozumienie i interpretację świętych pism wiary (takich jak Biblia, Tora, Koran, Księga Mormona itd.) Z punktu widzenia wiary religijnej. Cele kursu są zaprojektowane tak, aby uczniowie mogli zrozumieć przesłania teologiczne, doktrynalne i etyczne zawarte w pismach religijnych.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr O42/USA:

Nauki fizyczne (przed-do-wtórne) uwzgledniają w programie podstawowe zasady fizyki, takie jak materia, energia, siła i ruch. Tematy mogą obejmować zachowanie energii i materii, model atomowy, układ okresowy, elektryczność lub inne tematy zgodne ze stanowymi standardami akademickimi dla fizyki.

Opis kursów nr N26/UK:

Szkolenia Unified Science łączą więcej niż jedną gałąź nauki w spójną naukę lub mogą integrować naukę z inną dyscypliną. Analizowane są ogólne koncepcje naukowe, podobnie jak zasady leżące u podstaw metody naukowej i technik eksperymentowania.Tagi: