szkolenia menedżerskie, szkolenia dla sprzedawców, wyjazdy integracyjne, gry symulacyjneZ tej strony wita Państwa Sylwia Antosiewicz. Wspólnie z gronem doradców prowadzimy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , handlowe dla firm, a także cykle wyrównacze dla młodzieży . Nasze międzynarodowe kursy przygotują Państwa pracowników, lub dzieci na wyjazdy do pracy i nauki za granicą.

Już na etapie studiowania zaczęłam się interesować tematyką związaną z HR, co pozwoliło mi dostać wymarzoną pracę w firmie zajmującej się doradztwem personalnym. Następne firmy to nowe doświadczenia, a także dalsze punkty, które można wpisać do CV. W pracy, którą wykonywałam miałam okazję się zajmować rekrutacją pracowników na wszystkie stanowiska, a poza tym tworzeniem programów lojalnościowych. Obecnie współpracuję z kilkoma uczelniami jako ekspert od zasobów ludzkich.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia zawodowe kompetencje zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Tym sposobem mogę wreszcie samodzielnie zajmować się szkoleniami i warsztatami z zagadnień związanych z rekrutacją, które również obejmują tematykę związaną z prawem. Jednym z ciekawszych wyzwań w mojej karierze były zajęcia z obszaru employer brandingu, które prowadziłam przez cztery semestry dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Na obecną chwilę jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy na Politechnice Wrocławskiej i Akademii Pedagogicznej.

W zawodowej pracy pomaga mi w dużym stopniu uzyskane z takim trudem wykształcenie, udało mi się bowiem skończyć Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Dość długo nie byłam przekonana, czy prawo pracy, które skończyłam będzie w jakiś sposób przydatne podczas pracy zawodowej. Okazało się jednak że wiedza, którą z takim trudem zdobyłam jest niezwykle przydatna, bardzo się też staram poświęcać wystarczająco dużo czasu na jej pogłębianie.

Między innymi przez to zaczęłam studia podyplomowe w SGH. Obecnie zaczęłam trzeci rok, i zaczynam myśleć o obronie swojej pracy doktorskiej. Jestem pewna, że zakończenie studiów, które mi się tak podobają zapewni mi całkiem sporo możliwości zawodowych.

Wiedzą, którą udało mi się zdobyć dzielę się bardzo chętnie, uczestnicząc w sympozjach i konferencjach. Lubię też współpracować z różnymi mediami, w których prezentuję rozmaite publikacje na tematy wiążące się z branżą HR.

No i wreszcie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Moi obaj mali synowie niejednokrotnie są naprawdę męczący, lecz patrzenie w jakim tempie wzrastają, jak bez przerwy chcą się uczyć kolejnych rzeczy i zapoznają się ze światem jest czymś nie do opisania. Na szczęście udało mi się pogodzić zajmowanie się rodziną z ciekawą pracą, co jest dla mnie powodem do dumy.