Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za ud

Czytaj więcej...

Moje podejście

admin 05.06.2018

Szeroko pojęty HR oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, w których duża ilość kadry kierowniczej nie do końca się odnajduje. Instrumentalne traktowanie ludzi pracujących w firmie czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko część przewinień, które często się obserwuje w firmowych relacjach.


Jeśli stosunki panujące w jakiejś firmie wśród załogi i pracowników należałoby poprawić, to z chęcią w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W swojej pracy przede wszystkim się koncentruję na szerokim spojrzeniu na problem, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Z pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni w dalszym ciągu poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować w czasie wykonywania swoich obowiązków zawodowych. Dotychczas miałam okazję współpracować z wieloma prywatnymi firmami, oraz z urzędami różnego szczebla i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, którym realizuję projekty w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także pracami wdrożeniowymi dotyczącymi polityki zarządzania zasobami ludzkimi, a także treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to po pierwsze wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi realizacją personalnych audytów, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz optymalizuję całość procesów kadrowych. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności równocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: